Zebra

Novinka roku 2015 inspirovaná nedalekou ZOO Lešná a určena pro naše nejmilejší zákazníky – pro děti. Jmenuje se ZEBRA a kombinuje atraktivní černobílý design s neonovými prvky. Abychom obuv ještě odlehčili, doplnili jsme přírodní useň vysoce kvalitním textilem (cordurou). Obuv je dodávána v luxusním papírovém kufříku, který je také z produkce tradiční české firmy. A pokud bude o nový design zájem, bude to první díl z naší trilogie AFRIKA. Pro snadnější obouvání jsme dětem do obuvi nalepili veselé nálepky rozlišující pravou a levou nohu. Doufáme, že to ocení, stejně jako vy.

Velikosti 27 – 34 vyrábíme v šířce G, která je nejběžnější šířkou chodidla v České republice. U tohoto nového modelu jsme se rozhodli pro zařazení větších velikostí 35 a 36, které ale budou vyráběny ve větší šířce H tak, aby obuv vyhovovala také dětem s větší šířkou chodidla. Zapínání na suchý zip pomůže jednoduše upravit šířku boty chodidlu dítěte.
Česká kvalita   Certifikát Žirafka
Obuv je certifikována žirafkou a splňuje požadavky:
• na ortopedickou a hygienickou nezávadnost a bezpečnost při používání podle České obuvnické asociace a Komise zdravotně nezávadného obouvání.

Obuv splňuje požadavky:
• na ortopedickou a hygienickou nezávadnost a bezpečnost při používání podle České obuvnické asociace a Komise zdravotně nezávadného obouvání.

POUŽITÉ MATERIÁLY:
• zdravotně nezávadné materiály testovány v ITC Zlín
Svršek
• přírodní usňový materiál opatřený polyuretanovou fólií pro snadnou údržbu a dlouhou životnost vyráběný přímo pro naši firmu koželužnou v Itálii, doplněný vysoce kvalitním textilem (cordurou)
Podšívka
• textil
Podešev a mezipodešev
• dvoukomponentní polyuretanový nástřik, tlumící nášlapné síly a šetřící pohybový aparát

POZOR
Obuv musí vždy dobře padnout jak do délky, tak do šířky. Dětská obuv musí být vpředu před prsty o 10 – 15 mm delší než noha. Polovina tohoto volného prostoru ve špici slouží pro volný pohyb prstů při prodloužení chodidla za chůze, polovina jako rezerva pro neomezený růst nohy. Děti sami nikdy nepoznají svou správnou velikost. Měřte dětem pravidelně velikost nohy. Využijte naše obrysy vlepovacích stélek pro přeměření správné velikosti při objednávání obuvi pro děti.


Objednávky
OBJEDNÁVEJTE NA
573 776 612 PO-PÁ 8-15 hod.